Halk 53
HV
07 ARALIK Çarşamba 05:25

Bursa Kestel Belediyesi’nden ‘ağaç’ seferberliği

Bursa'da Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte çocuklarla birlikte ağaç fidanı dikti.

YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 13:02   Güncelleme : 11-11-2022 13:02
Bursa Kestel Belediyesi’nden ‘ağaç’ seferberliği

BURSA (İGFA)  - Kestel Belediyesi,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde geçtiğimiz yıllarda başlatılan ağaçlandırma seferberliğine destek olmaya devam ediyor.

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte, Belediye Başkanı Önder Tanır ve yüzlerce çocuk, fidanları toprakla buluşturdu. Esentepe Şehit Eren Bülbül Parkı’nda gerçekleştirilen etkinlikte 100 ağaç fidanı dikildi.

Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak adına fidan dikimine önem verdiklerini belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ″Bugün çocuklarımız ile birlikte anlamlı bir etkinliğe imza atıyoruz. Yaklaşık 100 ağacımızı, çocuklarımız ile birlikte toprakla buluşturuyoruz. Çocuklarımıza daha yeşil bir Kestel  bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dikilen her fidan geleceğe yapılan güzel bir yatırımdır. Emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum″ dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR