Halk 53
HV
19 HAZİRAN Çarşamba 03:55

Bursa Kestel'de 14.Kitap Günleri başlıyor

Bursa'nın Kestel ilçesinde yerel belediye tarafından bu yıl 14’ncüsü düzenlenecek olan kitap günleri başlıyor. 15-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan kitap günlerine 30 yazar ve yüzlerce yayınevi katılacak.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2023 10:24   Güncelleme : 13-03-2023 10:24
Bursa Kestel'de 14.Kitap Günleri başlıyor

BURSA (İGFA Kestel Belediyesi’nin, gençlerin ve çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanması için sürdürdüğü kitap günleri, 15-22 Mart tarihleri arasında Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde başlayacak.

7 gün sürecek olan kitap günlerine 30 yazar ve yüzlerce yayınevi katılacak. Etkinlikte binlerce eser, kitapseverlerin beğenisine sunulacak.

Birbirinden ünlü yazar ve şairlerin yer alacağı etkinlikte Şermin Yaşar, Sedat Özden, Alişan Kapaklıkaya, Abdullah Ağar, Hulki Cevizoğlu, Sevda Türküsev, Kahraman Tazeoğlu gibi isimler söyleşi ve imza günü düzenleyecek.

14.Kitap Günleri etkinliğinin bu yıl çok daha kapsamlı ve dolu olacağının altını çizen  Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ‘’15-22 Mart tarihleri arasında, 30’dan fazla yazarımız, binlerce kitabımız ve yüzlerce yayınevimiz, okuyan şehir Kestel’imizde olacak. Birbirinden değerli yazarlarımız imza günü, söyleşi ve paneller düzenleyecek. Kitapseverlerimizin, sevdikleri yazarlara merak ettiklerini sorabileceği sıcak bir ortam olacak. Tüm Kestelli hemşehrilerimizi ve kitap kurtlarını, 14.Kitap Günleri etkinliğine bekliyoruz’’ diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR