Halk 53
HV
21 MART Salı 18:24

CHP'li Vekilin depremzede Azra bebek ile Mudanya'da duygusal buluşması

Deprem bölgelerinden Bursa'ya gelen aileleri evlerinde ziyaret eden CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Kahramanmaraş merkezli depremlerin 36'ncı saatinde enkaz altından kurtarılan 4 aylık Azra bebek ve ailesiyle Mudanya'da karşılaştı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-03-2023 17:06   Güncelleme : 01-03-2023 17:06
CHP'li Vekilin depremzede Azra bebek ile Mudanya'da duygusal buluşması

BURSA (İGFA CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Bursa'nın Mudanya ilçesinde partisiyle birlikte depremzede ailelere yaptığı ziyarette duygusal bir buluşma yaşadı.

Hatay'ın Antakya ilçesi Ekinciler Mahallesi'nde enkaz altında kalan Fatma Selçuk ile kızları Ravza ve Azra, 36 saat sonra ekiplerce yaralı olarak kurtarılmış, Reyhanlı'daki hastanede tedavi sonrasında anne ve çocukları Mudanya'ya yerleşmişti.

Önceki gün Mudanya'da CHP İlçe Başkanı Ömer Aydın ile Mudanya'ya gelen depremzede aileleri ziyaret eden Milletvekili Altaca Kayışoğlu, ev ziyaretlerinde sürprizle karşılaştı.

Enkazdan 36 saat sonra çıkarılan 4 aylık Azra bebeği kucağına alan Milletvekili Altaca Kayışoğlu, duygusal anı fotoğraflayarak sosyal medya hesabından paylaştı. Kayışoğlu, ″Mudanya’ya gelen depremzedeleri ziyaret ederken Hatay’da annesiyle beraber enkazdan 36 saat sonra çıkarılan 4 aylık Azra bebekle karşılaştık. Mucize bebek Azra Mudanya’da herkese umut aşılıyor″ notunu düştü.

AdminAdmin

YORUMLAR
Deneme bonusu veren siteler