Halk 53
HV
01 NİSAN Cumartesi 00:29

DMW ve Çalışkan Pflege'den yardım seferberliği

Merkezi İstanbul'da olan DMW Uluslararasi Eğitim ve  Danışmanlık AS. “Çalışkan Pflegebüro“ şirketi depremzedelere yardım başlatmak için Almanya'da buluştu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-03-2023 12:18   Güncelleme : 07-03-2023 12:18
DMW ve Çalışkan Pflege'den yardım seferberliği

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Dortmund sehrinde 2006 yilindan beri „Yaslilik Bakim Hizmeti“  sunan Pflegebüro Caliskan şirketinin sahibi İsmail Çalışkan ve DMW uluslararası eğitim ve danışmanlık bşk. Ferhat Bozçelik  önderliginde, Türkiye’deki Depremzedeler için geniş çapta yardım kampanyası başlatıldı. Depremin ilk gününden beri Dortmund ve Düsseldorf başta olmak üzere bugüne kadar toplam 8 Tır yardım malzemeleri Türkiye ‘de 11 ildeki Afet bölgelerine ulaştırıldı.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Ferhat Bozçelik, ″DMW olarak Cumhurbaşkanlığı ve AFAD ile yaptığımız anlaşma neticesinde, TADIV, Avrupa Diplomatlar Birliği ve Avrupa İs adamları Kulübü ve olarak depremin ilk gününde Türkiye'deki depremzede vatandaşlarımız adına yardım kampanyası başlatmak için DMW'nin Düsseldorf şehrinde Mehmet İlik başkanlığında bulunan Almanya merkez subemiz koordinasyonuyla ile Dortmund sehrinde „Yaslilik Bakim Hizmeti“  sunan Pflegebüro Çaliskan şirketi İsmail Çalışkan ve ekibi ile birlikte harekete geçtik. Bugüne kadar toplam 8 TIR yardım malzemelerinin Türkiye'de 11 ildeki afet bölgelerine ulaşmasını sağladık. Zaman birlikte bu yarayi sarma zamani″ dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Deneme bonusu veren siteler