Halk 53
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 04:24

İşçi Sorunu Yeniden Cumhurbaşkanına Ulaştırılacak

RİZE
Giriş Tarihi : 16-07-2023 20:49
İşçi Sorunu Yeniden Cumhurbaşkanına Ulaştırılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile önceki gün bir araya gelen Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ÇAYKUR işçilerinin yaşadığı kadro problemi ile ilgili taraflarla yapacağı görüşmeler sonrası yeniden Erdoğan ile görüşecek.

 

HABER:ARZU ERBAŞ

 

Öz Gıda İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ ve Öz Gıda İş Doğu Karadeniz 

Rize Şube Başkanı Fatih Kandemir önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ile görüştü. Rize’de gerçekleşen görüşmede Mevsimlik işçilerin genel durumu ve devam eden süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Milletvekili Muhammed Avcı’nın Çaykur Genel Müdürü ve yardımcıları ile biraya gelip istişare yaptıktan sonra durumu görüşmek üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tekrar bir araya geleceği ifade edildi.

Öz Gıda İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ ”Ak Parti Rize milletvekilimiz sayın Muhammet Avcı beyle bir araya gelerek Cumhurbaşkanımızla yaptığı görüşme sonrası mevsimlik emekçi kardeşlerimizle ilgili devam eden süreçle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Sayın vekilimiz konuyla ilgili ÇAYKUR nezdinde görüşmeler yapacağı ve cumhurbaşkanımızla yeniden konuyla ilgili görüşme yapacağını ifade etti , konuyla ilgili hassasiyetinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR