Halk 53
HV
21 MART Salı 17:36

İstanbul Beylikdüzü'nden afetzedelere istihdam eli

Beylikdüzü Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı deprem sonrası ilçeye gelen vatandaşlara istihdam desteği sağlamak için harekete geçti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-03-2023 10:20   Güncelleme : 03-03-2023 10:20
İstanbul Beylikdüzü'nden afetzedelere istihdam eli

İSTANBUL (İGFA Beylikdüzü Belediyesi, depremzede ailelerin gıda, kıyafet vehijyen malzemeleri gibi pek çok ayni ihtiyacını sağlayan ekipler aynı zamanda iş bulmaları konusunda da yardımcı oluyor.

Bünyesindeki Kariyer Merkezi BEYKAM görevlileri, deprem sonrası ilçeye gelen vatandaşlarla irtibata geçerek çalışmak isteyen kişiler ile işverenleri bir araya getirerek, uygun kadrolara istihdamların sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin olduğu andan itibaren Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın da katkılarıyla tüm imkânlarını deprem bölgeleri için seferber ettiklerini dile getiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Depremler sonrası ilçemize gelerek komşumuz olan 2 bin 254 vatandaşımızın tüm ayni ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra istihdam edilmelerine de destek oluyoruz. Bugüne kadar çok sayıda vatandaşımızile irtibata geçtik. Başvuruları alan BEYKAM ekiplerimiz komşularımızı uygun pozisyonlara yerleştirmek için oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. Yaralarımızı birlikte saracağız” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Deneme bonusu veren siteler