Halk 53
HV
18 MAYIS Cumartesi 11:12

İzmit Belediyesi iş makinelerini Adıyaman'a yolladı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, aşırı yağışlar ve sel sonucu meydana gelen afet sonrası destek isteyen Adıyaman Tut Belediyesi’ne, araç filosundaki 6 iş makinesi ve hafriyat araçlarıyla destek yolladı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2023 09:19   Güncelleme : 20-03-2023 09:19
İzmit Belediyesi iş makinelerini Adıyaman'a yolladı

KOCAELİ (İGFA)  - İzmit Belediyesi, sel felaketinden etkilenen Adıyaman’ın Tut ilçesinde yaraların bir an önce sarılması için harekete geçti.

Fen İşleri Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ortaklığında 9 personel ile birlikte 6 iş makinesi ve hafriyat aracu Adıyaman’a doğru yola çıktı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, “Öncelikle yaşanan sel felaketinden dolayı tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Biz de Başkanımızın direktifiyle  bölgedeki tahliye çalışmalarına araç ve iş makinalarımızla destek olacağız. 9 personel ile birlikte 2 tır, 1 kamyon, 1 kazıcı yükleyici, 1 arasöz, 1 adet 4x4 aracımız Adıyaman’ın Tut ilçesine yola çıkıyor. Yaralarımızı hep birlikte saracağız” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR