Halk 53
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 06:03

ÇERVATOĞLU: SEVGİLİ DOSTUM YOL ARKADAŞIM SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ!

Fındıklı Belediyespor Kulübü Kalkanderespor ile olan karşılaşmasında sahaya yakın bir zamanda ani kalp krizi ile hayatını kaybeden CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu anısına ''seni unutmayacağız'' pankartı ile çıktı. 

RİZE
Giriş Tarihi : 20-11-2023 14:34   Güncelleme : 20-11-2023 15:03
ÇERVATOĞLU: SEVGİLİ DOSTUM YOL ARKADAŞIM SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ!

 

CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu  beyfendi duruşu ile Fındıklı halkının gönlünü kazanırken ani kalp kirizi ile vefatı Fındıklı halkını yasa boğdu. Merhum başkan Kadıoğlu toplumsal olaylara duyarlılığı ve insani ilişkileri ile Fındıklı'da yaşanan değişimimin mimarlarından olmuştu. Başkan Kadıoğlu'nun vefatının acısını Fındıklı halkı yaşayarak yasını tutmakta. 

Fındıklı Belediyespor Kulübü Süper Amatör futbol müsabakasına merhum Başkan Kadıoğlu'nu ''seni unutmaycağız'' pankatı ile anarak sahaya çıktı. Futbol müsabakasında  trübüne merhum Başkan Kadıoğlu için '' seni unutmaycağız'' pankartı asıldı.
 

''BU GALİBİYETİMİZ KADİRHAN KADIOĞLU İÇİN''

Fındıklı Belediyespor Fındıklı İlçe stadında Kallanderespor ile yaptğı karşılaşmayı 1-0 galibiyet ile tamamladı. Fındıklı Belediyespor galibiyetini merhum Kadıoğlu'na adayıp: Bu galibiyetimiz Kadirhan Kadıoğlu için. Fındıklı Belediyesporumuz, Fındıklı İlçe Stadında oynanan Süper Amatör Lig 4. Hafta maçında Kalkanderespor’u Mustafa Özgüney’in golüyle mağlup etti.'' dedi.
 

Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu yaptığı açıklamada:'' Sevgili dostum, yol arkadaşım seni asla unutmayacağız! Fındıklı Belediyespor Kulübümüzün Süper Amatör futbol müsabakası, yakın zamanda kaybettiğimiz Kadirhan Kadıoğlu anısına futbolcularımızın “seni unutmayacağız” pankartı eşliğinde saygı duruşu ile başladı.'' dedi

 

 


AdminAdmin

YORUMLAR