Halk 53
HV
19 HAZİRAN Çarşamba 04:41

CHP’ li Adaylar Sebze Halini ve Yeni Sanayi Sitesini Gezdi

Millet İttifakı'nın Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız, Rize eski Sanayi, yeni Sanayi Sitesi ve Rize sebze-meyve Halini ziyaret ederek esnafı dinlediler ve sorunlarının çözümü için söz verdiler

RİZE
Giriş Tarihi : 25-04-2023 20:40
CHP’ li Adaylar Sebze Halini ve Yeni Sanayi Sitesini Gezdi

Millet İttifakı'nın Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız ziyaretlerinde esnafların karşılaştıkları sorunları tek tek not alarak millet ittifakı iktidarında bu sorunların çözümü için söz verdiler. CHP’ li adaylar, işletmelerin yaşadığı ekonomik sıkıntılar, vergi yükü, çalışma koşulları ve diğer talepleri hakkında bilgi aldılar. 

CHP’ li adaylar Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız, sebze hali esnafının özellikle nakliyat giderlerinin kar oranlarını düşürdüğü tepkisine Millet İttifakı iktidarında bu soruna nasıl çözüm bulacaklarını detaylı bir şekilde sebze hali esnafına anlattılar.

Esnafın taleplerine kulak veren ve sorunlarına çözüm üretmeyi vaat eden Millet İttifakı'nın Rize milletvekili adayları, seçildikleri takdirde esnafın yanında olacaklarını ve Rize'nin gelişmesi için el ele çalışacaklarını belirttiler.

AdminAdmin

YORUMLAR