Halk 53
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 05:48

CHP Rize Vekil Ocaklı’nın Çalışmalarını Neden Paylaşmıyor? AK Parti Vekillerini Paylaşırken!

CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı özellikle Rize ile ilgili çalışmalarının CHP Rize Resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılmaması ile ilgili, ‘’Kusur ise onu hatırlatırım ben il başkanımızla biz arayı buluruz doğru yolu buluruz ama ilginç bir durum. Normalde tabii beklenir her vekil herkes bölgesiyle ilgili tespit edilen sorunların paylaşılmasını ister’’ dedi.

RİZE
Giriş Tarihi : 16-01-2024 18:18   Güncelleme : 16-01-2024 19:31

 AK Parti Rize resmi  sosyal medya hesaplarından her iki vekilinin de çalışmalarını paylaşıyor. Muhammed Avcı ve 14 Mayıs seçimlerinde vekil seçilen Harun Mertoğlu’nun çalışmaları AK Parti Rize İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesaplarında yer alarak kamuoyuna duyuruluyor.

 46 yıl sonra Rize’den vekil çıkarmak ile övünen CHP Rize’de ise  durum biraz farklı. CHP Rize İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesapları kendi vekilleri olan Tahsin Ocaklı’nın ne Rize’de ki çalışmalarını ne meclis kürsüsünden Rize ile ilgili çalışmalarını paylaşmayarak farklı bir strateji izliyor.

‘’MECLİS KÜRSÜSÜNDEN KONUŞTUĞUM HER ŞEYİ RİZELİ ADINA PAYLAŞIYORUM’’
CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Paylaşım yapılmadığı hususundaki ilk uyarı sizden gelmiş oldu. Ben buna dikkat etmiyordum açıkçası bunun neden olduğunu veya  niçin yapmadıklarını şimdi sizden sonra soracağım ama aynı zamanda siz de sorabilirsiniz. Sonuçta ben meclis kürsüsünden ya da sokaktan konuştuğum her şeyi Rizeli adına paylaşıyorum. Rizelinin sorunlarını paylaşıyorum. İl başkanlığımız ya herhalde yeterince duyurulmuştur diyerek ihtiyaç duymadan belki de  paylaşıma ihtiyaç duymuyor ya da bu böyle değil ise bir kusur olarak atlamış ise eğer o kusur ise onu hatırlatırım ben il başkanımızla biz arayı buluruz doğru yolu buluruz ama ilginç bir durum. Normalde tabii beklenir her vekil herkes  bölgesiyle ilgili tespit edilen sorunların paylaşılmasını ister. Ben de şimdi sizden duymuş oldum. Şimdiden sonra bir kez daha hatırlatırım bundan sonra siz de takip edin bakalım olacak mı olmayacak mı diye.

 

AdminAdmin

YORUMLAR