Halk 53
HV
18 MAYIS Cumartesi 10:16

CHP’li Kadınlar Saha Çözüm Çalışmalarına Başladı

‘Bu Projenin Amacı; Kadınları, Çocukları Ve Aileyi Güven Çemberine Almak’ Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nin parti politikaları ve Aile Destekleri Sigortası projesini yurttaşlara tanıtmak amacıyla oluşturduğu ‘Saha Çözüm Projesi’ kapsamında ‘Rize Saha Çözüm Ekibi’ bugün çalışmalarına başladı. 

RİZE
Giriş Tarihi : 17-04-2023 17:20
CHP’li Kadınlar Saha Çözüm Çalışmalarına Başladı

CHP’li kadınların oluşturduğu ekibe ittifak ortağı Saadet Partisi üyesi kadınlar da katılarak destek verdi. Rize’nin Merkez İlçesine bağlı mahallelerde başlayan saha çözüm çalışmalarının Çayeli, Ardeşen, Pazar ve Fındıklı ilçelerinin ardından tüm Rize’de devam edeceği öğrenildi. 
Saha çalışmalarına başlamadan önce Rize Merkez’de kurulan saha çözüm standında CHP Rize İl Başkanı Tahsin Kanbur çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. 
“BU PROJENİN AMACI KADINLARI, ÇOCUKLARI VE AİLEYİ GÜVEN ÇEMBERİNE ALMAK”
13. Cumhurbaşkanı Adayı olan Kemal Kılıçtaroğlu’nun Aile Destekleri Sigortası için yıllardır mücadele verdiğini belirterek sözlerine başlayan İl Başkanı Kanbur şunları ifade etti: “Bu projeyle amaçlanan kadınları, çocukları ve ailelerimizi güven çemberine almak. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da il kadın kolları çok kıymetli bir çalışma başlattı. Aile destekleri sigortasını “umudu taşı” kampanyası kapsamında kapı kapı anlattı.
“İKTİDARIMIZDA HAK HALİNE GELECEK OLAN AİLE DESTEKLERİ SİGORTASINI EN ÇOK KADINLARA ANLATACAĞIZ” 
Şimdi bizde bu kıymetli projeyi tüm Türkiye’ye yayacağız. “Türkiye’de umudu taşı” kampanyası kapsamında Rize şehri olarak aile destekleri sigortasını anlatmak üzere sahaya çıkıyoruz. Her bir vatandaşımıza aile destekleri sigortasını kapı- kapı anlatarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğiz. Bizleri her an mahallerinizde, sokaklarınızda parklarınızda görebilirsiniz. İktidarımızda bir hak haline gelecek olan aile destekleri sigortasını en çok da ihtiyacı olan kadınlara anlatacağız. Ben inanıyorum ki kadınlar feraha çıkacak, güçlenecek, ailelerimiz rahata erecek, ülkemiz büyüyecek. Umutluyum ve bu umudumu sizlere aşılamak istiyorum. Hep birlikte umudu çoğaltalım, yaşatalım ve Türkiye’de umudu taşıyalım.”

AdminAdmin

YORUMLAR