Halk 53
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 06:19

İyidere'de Temizlik Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Rize'nin İyidere ilçesinde, belediyenin temizlik ekipleri, ilçenin dört bir yanındaki mahallelerde temizlik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

RİZE
Giriş Tarihi : 17-11-2023 21:59
İyidere'de Temizlik Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Haber:Fikret KARABULUT

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete, ilçenin temiz ve yaşanabilir bir yer olması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, "Tüm ekiplerimizle birlikte ilçemizin dört bir yanındaki mahallelerde temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerimizdeki çöp toplama, sokak süpürme, yol yıkama ve park bahçe bakım gibi çalışmaların yanı sıra, ilçemizin çevresini de temiz tutmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda, derelerimizi, parklarımızı ve yeşil alanlarımızı düzenli olarak temizliyoruz. Temizlik çalışmalarımıza emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Mete, temizlik çalışmalarının sadece belediyenin görevi olmadığını, vatandaşların da bu konuda duyarlı olması gerektiğini belirterek, "Vatandaşlarımızın da çevre temizliği konusunda duyarlı olmasını istiyoruz. Evlerimizden ve iş yerlerimizden çıkan çöpleri çöp kutularına atalım. Çöplerimizi sokaklara ve parklara atmayalım. Böylece, ilçemizi daha temiz ve yaşanabilir bir hale getirebiliriz" diye konuştu.

"Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi"

Başkan Mete, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, temizlik çalışmalarını "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" olarak nitelendirdi. Mete, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Mahallelerimizdeki temizlik çalışmalarımıza temizlik müdürlüğümüzdeki çalışma arkadaşlarımız hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalarda emeği geçen yönetici ve personellerimize teşekkür ederim. Bizimkisi bir aşk hikayesi. İlçemizi daha temiz ve yaşanabilir bir hale getirmek için aşkla çalışıyoruz. Durmak yok, hizmete devam…"

AdminAdmin

YORUMLAR