Halk 53
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 06:14

Miniklerin bir yıllık emekleri sergilendi

Vakıflar İlköğretim okulu 2. sınıf öğrencilerinin 1 yıl boyunca yaptığı çalışmalar düzenlenen sergi ile ailelerine ve davetlilere sunuldu.

RİZE
Giriş Tarihi : 09-06-2023 17:55
Miniklerin bir yıllık emekleri sergilendi

HABER:ARZU ERBAŞ
2022-2023 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılırken okullarda yılsonu etkinlikleri devam ediyor. Vakıflar İlköğretim okulu 2. sınıf öğrencileri de eserlerini sergiledi. Minikler, öğretmenleri Ayşe Kalyoncu Göktürk’ün nezaretinde bir yıl boyunca yaptığı çalışmaları ailelerine ve davetlilere sundu. Elişi çalışmaları, resimler, boyamalar, dokumalar, hamur oyuncaklar, kağıt robotlar gibi 1 yıl boyunca çeşitli temalarla yapılan çalışmalar davetliler tarafından tek tek gezilerek incelendi. Okul müdürü Ömer Faruk Külünk’te sergiyi gezerek hem çalışmaları inceledi hemde öğrencilerle sohbet etti.
‘HARİKA ÇALIŞMALAR YAPTIK’
Sınıf Öğretmeni Ayşe Kalyoncu Güntürk çok güzel bir yıl geçirdiklerini belirterek “Hepsi birbirinden yetenekli çocuklarım harika çalışmalar yaptılar. Yıl boyunca çeşitli temalarda değişik alanlarda çalışmalar yaptık. Kağıtlara şekil verdik, boyadık, işledik, konularımızı yansıttık. Ortaya da bir oda dolusu eser çıktı. Davetlilerde gezerken çok eğlendi. Öğrencilerime güzel bir tatil diliyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR