Halk 53
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 06:23

NE AKP’YE NE CHP'YE MECBUR DEĞİLSİN!

İYİ Parti Rize İl Başkanı Kürşat Hacısüleymanoğlu Ardeşen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada seçmenin Ak Parti ve CHP’ye mecbur olmadığının altınız çizerek İyi Parti olarak Türk Demokrasisi için üçüncü yolu açtıklarını dile getirdi.

RİZE
Giriş Tarihi : 28-02-2024 23:30   Güncelleme : 28-02-2024 23:33
 NE AKP’YE NE CHP'YE MECBUR DEĞİLSİN!

İYİ Parti Rize İl Başkanı Kürşat Hacısüleymanoğlu partisinin Ardeşen aday toplantısına katılarak yerel ve ulusal gündemi değerlendirdi. Başkan Hacısüleymanoğlu,'' Bir çok siyasi partinin tek başına aday çıkarabilmesine vesile olan ve siyasette rekabetin yolunu açan öncü kuvvetiz. Biz tıkanan Türk Demokrasisinin önünü açan öncü kuvvetiz. Şimdi Ardeşende seçim atmosferine girildi. Akp çıkıyor benim şu kadar  oyum var seçim benim. Hayırdır oyları buzlukta mı sakladınız. Beş yıl boyunca çuvallayıp sandıkta mı sakladınız? Siz son mitinginizde rize merkezde yaptığınız mitingi görmedik mi sanıyorsunuz? Enflasyon karşısında parası maaşı pul olan vatandaşın, perişan olan vatandaşın, aç kalan vatandaşın  oyunu alabileceğinizi mi sanıyorsunuz?'' dedi.

''MİLLETVEKİLİ KAZANDIRDIK DİYE CHP'Lİ Mİ OLDUK''

Başkan Hacısüleymanoğlu CHP'ye yüklenerek,''Diğeri çıkıyor ben son seçimde şu kadar oy aldım bu oylar benim seçim benim!! Vay efendim iyi parti neden belediye başkan adayı çıkardı? Kardeşim 2019 yerel seçimde iyi parti Ardeşen’de aday çıkarmadı. Son yerel seçimde size oy verdik diye, son genel seçimde size milletvekili kazandırdık diye chpli mi olduk. Bundan sonra sizden başka kimseye oy vermeyecek miyiz?İyi partimizin helal Oylarını  ipotek mi aldınız. 
Alacağımızı geçtik borcumuz da mı bitmedi?'' dedi.

''TEK ADAM BASKISINA DA EŞ BAŞKAN KABGASINA DA MECBUR DEĞİLSİN''

Başkan Hacısüleymanoğlu,''İyi parti olarak vatandaşa 3. Bir yol 3. Bir seçenek sunuyoruz. Ona vermek istemeyeni buna mecbur bırakmayacağız. Ey Ardeşen hain diyene de cahil diyene de Mecbur Değilsin! Tek adam baskısına da eş başkan kavgasına da mecbur değilsin. Cumhuriyete savaş açana da teröre alan açana aa mecbur değilsin. Seçmenin oyunu difrizde görene de başkasının oyuna ipotek koyana da mecbur değilsin. Ceketi assak yine seçim alırız diyene de kendini dev aynasında görene de mecbur değilsin. Seçimi alırsak merkezi yönetimden tatırım alırız diyene de seçimi alırsak büyükşehirlerden destek alırız diyene de mecbur değilsin. Ey Ardeşen sen hiçbir şeye mecbur değilsin. En iyisi İle Yanınızdayız. En İyileri İle Yanınızdayız.'' dedi

  


 

AdminAdmin

YORUMLAR