Halk 53
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 06:01

''RİZE BELEDİYE MECLİSİNDE VATANDAŞIN SESİ OLACAĞIM''

Memleket partisinin Rize Belediye meclis üyeliği adaylığı kesinleşen Nihal Demir "iddialıyım kazanacağım" 

RİZE
Giriş Tarihi : 13-02-2024 11:08   Güncelleme : 13-02-2024 11:10
''RİZE BELEDİYE MECLİSİNDE VATANDAŞIN SESİ OLACAĞIM''

 
31 Mart yerel yönetimler seçimlerinde memleket partisi Rize Belediye meclis üyeliği kesinleşen Nihal Demir konuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında Demir: “Siyasi hayatım memleket Partisi ile başladı. Yaklaşık 3 yıldır Memleket Partisinde gönüllü olarak görev yapmaktayım. Genel seçimlerde il Başkanım ve yönetim kurulu beni milletvekilliği adaylığına layık görmüşlerdi. Çalışmalarımıza İl Başkanlığı önderliğinde yönetim kurulu olarak aktif olarak hakla istişare halinde hazırlanmıştık. Şimdi yerel yönetimler seçimlerinde il başkanım ve yönetim kurulunun aldığı kararla Şahsımı Rize Belediyesi meclis üyeliği adaylığı için layık gördüler. Rize'de esnaf olmam Dolayısıyla zaten Rize merkezde belli bir çevrem var. İnsanlarla iç içeyim. 3 yıllık siyasi hayatında Rize'nin dolaşmadığım caddesi, elini sıkmadığım esnaf kardeşim kalmamıştır. Rizeli hemşerilerimin Bana göstermiş oldukları saygı ve sevgi beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu saygı ve Sevgi içtendi ve karşılıklıdır. Vatandaşlarımızdan aldığım güzel tepkiler doğrultusunda çalışma azmim ve hizmet etme şevkim daha da güçlenmiştir. Önümüzdeki yerel yönetimler seçimlerinde Rizeli hemşerilerimin bana teveccüh gösterip oy tercihini tarafıma göstereceklerinden umutluyum. 
" Seçilirsem meclis toplantılarında vatandaşın sesi olacağım" 
Çok yakında basın önünde il Başkanım Sayın Muhittin Bayrak, belediye başkan adayımız Atilla Kayhan bey ve diğer adaylarımızla projelerimizi açıklayacağız. Projelerimizi vatandaşların çok beğeneceğine eminim. Rizeli hemşerilerim memleket partisinin projelerini dinleyince memleket partisinin farkını anlayacaktır. Projelerimiz tamamen bilirkişilerle istişare halinde oluşturulmuş bütün girdi maliyetleri hesaplanmış ve animasyonlu proje haline dönüştürülmüştür. Projelerimizi dinlediğinizde memleket partisinin düşüncelerinin ne kadar Halkçı ne kadar vatandaşın yararına olduğuna şahit olacaksınız. Basın toplantısında il Başkanım ve belediye başkan adayımız ve diğer adaylarımız hep beraber açıklamalarda bulunacağız. Projelerimizden şu anlık bahsetmek istemiyorum. Lakin bilinmelidir ki memleket partisinin belediyesinde bütün Belediye Meclis toplantıları canlı yayınlanacak ve bununla kalamayarak hemşirelerimizin Belediye Meclis toplantılarına katılma olana sağlanacaktır. Memleket Partisi belediyeciliğinde şeffaf olunacak, Rizeli hemşirelerimiz belediyenin ne alıp ne sattığını kasasında kaç para olup olmadığını varsa borcunun olup olmadığını işe alımlar dâhil vesaire her şey hemşerilerimizin gözleri önünde yapacaktır. 
"Kadın hemşerilerim Bana sahip çıksın" 
Rize belediyesine kadın eli değmesi için özellikle kadın hemşerilerinden gençlerimizden ve bütün Seçmen vatandaşımızdan destek bekliyorum. Lütfen memleket partisini yaşatın. Lütfen memleket partisinin adaylarına sahip çıkın. Rizeli hemşerilerinden istirham ediyorum ki içimde olan heyecanı biraz olsun hissetsinler ve bana destek olsunlar. Önümüzdeki haftadan itibaren saha çalışmalarına başlayacağız. Bütün esnafımızı ve bina sakinlerini ziyaret edeceğiz. İnsanlara samimiyetimizi ve hizmet aşkımızı anlatacağız.  İnanıyorum ki şu ana kadar memleket partisine duyulan sempati daha da yükselecek ve memleket Partisi Rize'de göreve gelecek bunun için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Rizeli vatandaşlarımız bizim öz ve temiz niyetlerimizi anlamaları için çaba sarf edeceğiz. İddialıyız kazanacağız.

AdminAdmin

YORUMLAR