Halk 53
HV
21 MAYIS Salı 12:27

Rize Ülkü Ocakları'ndan 23 Nisan Etkinliği

Rize Ülkü Ocakları, Muradiye İlkokulu'nda düzenlenen 23 Nisan etkinliğine katıldı.

RİZE
Giriş Tarihi : 23-04-2024 22:28   Güncelleme : 23-04-2024 22:54
Rize Ülkü Ocakları'ndan 23 Nisan Etkinliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Muradiye İlkokulu'nda 23 Nisan programı düzenlendi. Programa ögreciler ve velilerin yanı sıra Rize Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Seçkin Memişoğlu da katıldı.

Programda milli güreşçi ve tekvandocuların düzenlediği spor gösterisi beğeni toplarken çocuklar kendi elleriyle baskı yaparak eğlenceli vakit geçirdi.

Programda 23 Nisan'ın önemine vurgu yapan Rize Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yılmaz "Çocuklarımızın mutluluğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Ülkü Ocakları olarak düzenlediğimiz etkinlikler, Genel Merkezimizin çocuklara yönelik çıkardığı yayınlar ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza büyük bir önem veriyoruz. Milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller yetiştirmek en büyük önceliğimiz. Bu vesileyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, bizlere bu vatanı emanet eden başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün kahramanlarımızı minnetle anıyorum" ifadelerini kullandı.

Òte yandan 23 Nisan vesilesiyle Başkan Yılmaz'ın Rize Ülkü Ocakları'nda bulunan makam koltuğuna Mehmet Yakup Yılmaz adlı 13 yaşındaki çocuk oturdu.

AdminAdmin

YORUMLAR