Halk 53
HV
18 MAYIS Cumartesi 11:12

RİZE’DE DEMOKRAT PARTİ KILIÇDAROĞLU POSTERİNİ CHP’DEN ÖNCE ASTI

Millet İttifakının paydaşlarından Demokrat Parti Rize’de CHP’den önce Millet İttifakının ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun posterini astı.

RİZE
Giriş Tarihi : 07-03-2023 21:07   Güncelleme : 07-03-2023 21:51
RİZE’DE DEMOKRAT PARTİ KILIÇDAROĞLU POSTERİNİ CHP’DEN ÖNCE ASTI

Millet İttifakının ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesinden sonra yurdun dört bir yanına yeni umut tohumları serpildi. 6lı masanın paydaşları DEVA, SAADET, CHP, DEMOKRAT, GELECEK, İYİP’in ortak kararı ile 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu seçildi.

Cumhurbaşkanının memleketi Rize’de Millet İttifakının ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesinden sonra DEMOKRAT Parti Rize il binasının dışına büyük bir Kılıçdaroğlu posterini Rize Meydan’ından görünecek şekilde astı.


Fotoğraf Çekim Saatleri: 
DEMOKRAT Parti Kılıçdaroğlu posteri çekim saati 7 mart sabah 10:40.CHP Rize İl Binası dış cephe fotoğraf çekim saati 7 mart akşam 20:07.

CHP Rize  dış cepheye akşam saatlerinde gördüğümüz kadarıyla herhangi bir afiş, poster asılmış durumda değil.

DEMOKRAT PARTİ CHP'DEN ÖNCE KILIÇDAROĞLU POSTERİ ASTI

DEMOKRAT Parti Kılıçdaroğlu Posterini CHP RİZE’den önce asmanın yanında bir ilki de gerçekleştirdi. DEMOKRAT Parti Rize’de bir ilki gerçekleştirerek kendi partisine başka bir partinin liderinin posterini astı.

DEMOKRAT PARTİ HEM HIZLI, HEM  DE BİR İLKİ BAŞARDI

DEMOKRAT Parti Rize İl Başkanı Hamit Çelik Rize’ de bir ilki gerçekleştirdiğini belirtek,“Bu güne kadar bir parti bir başka partinin genel başkanı kendi binasına asmaz. Ama bu durum başka bir durum. Sayın Kılıçdaroğlu ittifakımızın Cumhurbaşkanı adayıdır. Bu nedenle posterini parti binasına astım. Seçim sürecinde Sayın Kılıçdaroğlu’ nun ve ittifakın Rize milletvekili adayının kazanması için var gücümle çalışacağım” dedi 

AdminAdmin

YORUMLAR