Halk 53
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 07:09

Rize'nin Çocuklarına Daha İyi Bir gelecek Sunmak İçin İl Başkan Adayı Oldum”

CHP Rize İl Başkan Adayı Ahmet Zehiroğlu düzenlediği basın toplantısıyla il başkan adaylığını açıkladı

RİZE
Giriş Tarihi : 26-08-2023 12:57   Güncelleme : 26-08-2023 14:06
Rize'nin Çocuklarına Daha İyi Bir gelecek Sunmak İçin İl Başkan Adayı Oldum”

HABER: İlyas GÜR

CHP Rize İl Başkan Adayı Ahmet Zehiroğlu açıklamasında, “Cumhuriyet Halk Partisi, ülkemizin, demokratik değerlerine, sosyal adalet anlayışına ve özgürlüklerine büyük katkılar sağlamış Cumhuriyetimizin kurucusu ve en köklü partisidir. Bu değerlere olan inancım ve partiye olan sevdamla, Rize'nin daha aydınlık yarınlarına katkı sağlamak ve Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara giden yolunda bir nefer olmak için bu göreve talip oldum. Ben Örgütün adayıyım. Örgüt emekçilerinin, Gençlik Kollarının, Kadın Kollarının, İl ve ilçe Örgütlerimizin adayıyım. Geçmişten günümüze Cumhuriyet Halk Partisine emek vermiş tüm üyelerimizin adayıyım. Cumhuriyet Halk Partisinde kimse kimsenin adayı olmaz olmamalı. Cumhuriyet Halk Partisinde adamı olunacak tek kişi Mustafa Kemal Atatürk'tür” dedi
Zehiroğlu, “En büyük hedefim Cumhuriyet halk Partisinin tüm üyelerini tek hedefte birleştirmektir. O hedef de Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıdır. Bireysel hedefleri değil ortak hedefleri ön plana çıkartmak aklı ve bilimi rehber edinmektir. Bu benim anlayışımın en önemli parçasıdır. Parti içi demokrasiyi güçlendirerek, her üyenin söz sahibi olduğu bir yapı oluşturmalıyız. Parti içindeki birlik ve dayanışmayı en üst seviyeye taşıyarak, ortak akılla hareket etmeliyiz. Karar alma mekanizmalarına üyelerimizi de dahil ederek gücümüze güç katmalıyız. Parti kadrolarımızı genç ve dinamik hale getirmek bugünden yarınımızı güvence altına almaktır. Çağımızın konjonktürüne uygun bir parti modeline geçmek Partimizin ilk yüzyılında olduğu gibi ikinci yüzyılında da aynı kazanımları elde etmek demektir. Bende Cumhuriyet Halk Partisinin genç bir neferi olarak tüm Partililerimize bu çağrımı yineliyorum; gelin hep birlikte genç, dinamik, donanımlı ve çalışkan kadrolarla Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını Rize’nin tüm ilçelerine dikelim, Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracak kadroları bugünden hazırlayalım” dedi.
Zehiroğlu, “Rize, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu, güzide bir şehrimizdir. Fındıklı'dan İkizdere'ye dört bir yanı cennet ve hakkını almayı bekleyen bir kenttir Rize. Ben, Rize'nin potansiyelini en üst düzeye çıkararak, herkesin refah içinde yaşadığı bir kent hedefliyorum. Eğitim, sağlık, istihdam ve çevre gibi konularda daha güçlü adımlar atmalıyız. Gençlerimizin geleceği için nitelikli eğitim imkanları sağlayacak, sağlık hizmetlerini daha erişilebilir kılacak, istihdamı artıracak ve çevremizi koruyacak projeleri hayata geçirmeliyiz. Benim için siyaset, halka hizmet etmek demektir. Bu yolda, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Rize'yi daha aydınlık yarınlara taşıma sözü veriyorum. Sizlerin desteği ve güveniyle bu hedefe ulaşacağımıza inancım tamdır. Bu yolda beni yalnız bırakmayacağınıza, Rize'nin çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için birlikte çalışacağımıza olan inancımı yineliyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR