Halk 53
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 06:12

Yeniden Refah’ lı Adaylardan Fındıklı Çıkarması

Yeniden Refah Partisi Rize Milletvekili Adayları, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

RİZE
Giriş Tarihi : 21-04-2023 13:38
Yeniden Refah’ lı Adaylardan Fındıklı Çıkarması

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler dolayısıyla Fındıklı ilçesi ıhlamur köyünde vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili adayları Mehmet Akif Zerdeci ve Mümin Bakırcı vatandaşların istek ve taleplerini dinledi

Yeniden Refah Partisi Rize milletvekili adayları Mehmet Akif Zerdeci ve Mümin Bakırcı Ramazan ayı son iftar programında Fındıklı İlçesi Ihlamur Köyü’nde geleneksel iftar programında köy sakinleri ile bir araya geldi.
Milletvekili adayları, iftar sonrasında köy sakinleri ile sohbet gerçekleştirdi. Vatandaşlarların istek ve taleplerini siyasetten beklentilerini dinleyen milletvekili adayları Rize’nin sorunları ve bu sorunlar karşısında parti programları ve hazıadıkları projeleri paylaştılar. Çok samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen sohbet köy halkının milletvekili adaylarını böyle özel bir günde yanlarında görmekten memnuniyetlerini dile getirdiler. Karşılıklı olarak 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize, milletimize, Rize’mize hayırlar getirmesinin temennisinde bulunuldular.
 
Ziyaret programına İl başkan vekili Bayram Yolgider, Fındıklı ilçe başkanı Akman Uzuner, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR